Witajcie !
Zimą wymyśliłam sobie wiosenną dekorację do okna w sieni. Po zimie chce się trochę koloru w domu. Wydziergałam kolorowe koła .
Robi się
Użyłam koraliki jakie miałam na stanie
Wiosną robię brzozowe wianki . Po zimie dużo mam gałązek , które trzeba pozbierać. Część z nich wykorzystuję w ten sposób.
W tym miesiącu dotarł do nas nowy królik samica.
Tak mi wyszło.
Prosty bez ozdóbek
Z wykorzystaniem starego sztucznego wianuszka.
Wiosenny zawiśnie w altanie
Wcześniej zrobiłam pasztet na święta. Pokrojony na mniejsze kawałki leży w zamrażarce.
Po upieczeniu
Przed pieczeniem.
Wykonałam dużą palmę do kościoła na Niedzielę Palmową.
Uwielbiam tradycyjne kwiaty z krepiny.
Dół palmy
i góra
Dwa słodkie zdjęcia Nukiego. Nuki ma osiem lat i nadal jest w bardzo dobrej formie. Ostatnio wypadły mu dwa zęby na dole. Czas nikogo nie oszczędza.
Kochani , wkraczamy w Wielki Tydzień. Każda z nas ma dużo pracy. Przygotowania do świąt zabierają dużo energii. Od lat nie szaleję z suto zastawionym stołem. Bardziej stawiam na przeżycia duchowe. Zostały mi jeszcze dwa okna do umycia , ale jak ich nie umyję to i tak święta się odbędą.
Życzę Wam spokojnego tygodnia i zrealizowania wszystkich przedświątecznych planów.
Wielkie dzięki za wszystkie komentarze i wyświetlenia
Trzymajcie się ciepło
Marysia


















Piekne okno z kolorowymi kółkami a palma cudowna.Mamy Wielki Tydzień jak ten czas przeleciał. Wesołych ,błogosławionych świąt, pozdrawiam cieplutko.
OdpowiedzUsuńDziękuję i wzajemnie 🐣🐤
UsuńMarysiu, pięknych Świąt Wielkanocnych. Zdrowia, radości i wszelkiej pomyślności.
OdpowiedzUsuńPrzepiękna wyszła Ci dekoracja okienna. Bardzo podoba mi się też biała serweta z elementów.
Kwiaty z krepiny są prześliczne i świetnie zdobią palmę na niedzielę palmową.
Nuki wygląda słodko na swoim posłaniu.
Pozdrawiam Cię serdecznie w tym gorącym przedświątecznym czasie.
Dziękuję i błogosławionych świąt 🐥🐤
UsuńPiękne i bardzo radosne te ozdoby. Szczęśliwych, zdrowych Świąt, oby spokojnie i pogodnie Wam mijały.
OdpowiedzUsuńDziękuję , dla Ciebie również pięknych świąt 🐣🐣
UsuńMarysiu, u Ciebie zawsze tyle się dzieje, uwielbiam zaglądać w Twoje strony, bo wiem że dużo dobrego mnie tu spotka. Kółeczka i brzozowe wianki mnie zauroczyły, a Nukiego to wyprzytulałbym za wszystkie czasy, co za słodziak!
OdpowiedzUsuńZdrowych i wesołych Świąt!
Dziękuję Maks , dla Ciebie również zdrowych i spokojnych świąt 🐤🐥
OdpowiedzUsuńWitaj Marysiu!
OdpowiedzUsuńPrzepiękne dekoracje! Te w oknach są rewelacyjne!
Udanego i spokojnego kwietnia 🌸
Super ozdoba do okna! Wianki takie bym chciała umieć pleść 👍. Piesek słodki ❤️.
OdpowiedzUsuńPozdrawiam 🌸
Bardzo miłe rzeczy. Prostę a miłe.
OdpowiedzUsuńPomysłowa dekoracja w oknie. Palma piękna. Okien nie umyłam a święta minęły. Życzę wspaniałych wiosennych dni :-).
OdpowiedzUsuńBardzo pomysłowa dekoracja🤩. Pozdrawiam serdecznie ❤️
OdpowiedzUsuńJaki kochany ten Nuki 💖. Pomysłowe dekoracje okna. Pozdrawiam gorąco 💖
OdpowiedzUsuńGracias de nuevo.
OdpowiedzUsuńLes escribo desde Ohio, concretamente desde Columbus. Me diagnosticaron cáncer cerebral en agosto de 2010 y a mi esposa cáncer de mama. Una querida amiga (afroamericana) me habló del Dr. Jekawo, un médico herbolario tradicional de África Occidental. Me dio su número de teléfono y correo electrónico, así que lo contacté enseguida. Me garantizó que su medicina herbal curaría por completo mi cáncer cerebral, el cáncer de mama de mi esposa y el herpes, y que nos curaríamos para siempre. Le dije que sí. Le pregunté sobre el proceso de curación y me pidió que pagara por la preparación de la medicina herbal, lo cual hice. En siete días hábiles me envió la medicina y me explicó cómo tomarla durante 21 días para curarme. Le conté a Eric, mi amigo, sobre la medicina herbal y me dio permiso para tomarla. Después de tomarla durante 21 días, mi esposa y yo nos curamos por completo. Estoy muy agradecido y prometo recomendar a cualquier persona con herpes o cáncer que contacte con este gran médico herbolario, y eso es lo que estoy haciendo.
El Dr. Jekawo me dijo que puede curar las siguientes enfermedades: cáncer, herpes, diabetes, Parkinson, EPOC y hepatitis. Aquí está su información de contacto: [drjekawo@gmail.com WhatsApp: +2347059818667]. Muchas gracias por esta gran oportunidad.
Tu blog es muy informativo.
Zainspirowało mnie to, co przeczytałam na blogu pewnej pani o tym, jak dr Jekawo wyleczył ją z HIV/AIDS ziołami. Poniżej widniał napis, że może wyleczyć raka, więc wybrałam jego dane kontaktowe, opierając się na jej świadectwie. Następnie wysłałam e-mail do centrum ziołowego dr Jekawo, mając nadzieję, że szybko odpisał. Następnie kupiłam jego ziołowe lekarstwo, które zostało wysłane do mnie tutaj, do Teksasu. Poszłam odebrać je na poczcie, gdzie dr Jekawo poinstruował mnie, że leczenie zajmie mi trzy tygodnie, aby wyleczyć moją białaczkę. Na szczęście zostałam wyleczona dzięki ziołom dr Jekawo.
OdpowiedzUsuńRadzę również Tobie, abyś wypróbował ziołowe lekarstwa dr Jekawo w przypadku następujących chorób, które może pomóc Ci trwale wyleczyć, takich jak cukrzyca, opryszczka, HIV/AIDS, rak pęcherza moczowego, rak piersi, choroba Parkinsona, rak płuc, rak piersi, rak jelita grubego, rak krwi, rak prostaty, zapalenie stawów, fibromialgia, rak kory nadnerczy. Astma, przeziębienie, jaskra, choroby układu krążenia, choroby płuc, przerost prostaty, choroba Alzheimera, demencja, rak pochwy, rak nerki, rak płuc, rak skóry, rak macicy, rak prostaty, rak jelita grubego, białaczka, zapalenie wątroby, guzy mózgu, urok miłosny, niepłodność, HPV. Powodzenia, XoXo**** Centrum ziołowe doktora Jekawo Informacje kontaktowe::E-mail (drjekawo@gmail.com) Strona internetowa www.drjekawo.com taki wspaniały pobożny człowiek.